Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 лютого 2022 року під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірини Попової, проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Генічеської міської ради.

Відповідно до порядку денного комісії розглянуті 16 питань, які стосувались захисту інтересів дітей, а саме – надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири, право користування якою має малолітня дитина, про виконання батьківських обов’язків громадянами відносно дітей, про встановлення юридичного статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
У ході розгляду приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.
Були заслухані представникі сторін заявників та з усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно чинного законодавства.

15 лютого 2022

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *