День святого Миколая — перший у низці новорічних свят. Як же чекають його діти! Святий Миколай — символ доброго духу, дбайливо спостерігає за дитиною протягом року.

Є легенда, що якщо дитина робить добрі справи, слухається батьків та старших — святий Миколай радіє, якщо навпаки — засмучується. І гарні вчинки, і погані він записує в спеціальну книгу.

Беззаперечним є той факт, що найулюбленіше свято усіх дітей це — Святого Миколая. Його полюбляють не лише діти, а й дорослі. Радість очікування жаданого подарунка непорівнянна ні з чим для дитини.

Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто-  це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила у казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які  найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Саме тому, напередодні свята Микола спеціалісти Відділу «Служба у справах дітей» Генічеської міської ради спільно із працівниками Генічеського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області відвідали родини опікунів та піклувальників, які виховують таких діточок. Родини було поздоровлено із наступаючими різдвяними та новорічними святами, дітям вручені святкові солодкі подарунки.

Нехай ті теплі відчуття, які переживають діти, отримавши подарунок від Миколайчика не полишають і дорослих. Ділімося зі своїми ближніми своєю любов’ю, добром і щедрістю душі, відчуймо радість свята, щоб у наступному наближаючомуся 2022 році мир та злагода завітали до кожної української домівки!

         Якщо Ви бажаєте прийняти у свою родину дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування і подарувати їй сімейний затишок та любов, просимо звертатись до Відділу «Служба у справах дітей» Генічеської міської ради за адресою: місто Генічеськ, вулиця Вокзальна, буд.15, телефон 3 -23 -92.

no images were found

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *