свято 1 червня

 Найкраще, що може статися в житті будь-якої людини – це поява на світ її власної дитини. Діти – Божий дар, найпрекрасніші дари небес та найцінніші подарунки долі. Вони – наше майбутнє, наше продовження, наші радощі та сенс нашого життя. Проте не варто забувати, що окрім невимовного щастя, що охоплює батьків, разом з появою в родині малюка, на їх плечі лягає ще й величезна відповідальність за долю прийдешнього покоління.
    Кожному з нас дуже хочеться, щоб наші власні малюки та діти усього світу щодня та щохвилини відчували себе щасливими, адже немає більшої благодаті, аніж посмішка та радісний сміх малечі. Врешті-решт, ми – дорослі живемо та працюємо саме для того, аби забезпечити дітям достойне майбутнє і лише від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини.
    Щороку 1 червня у багатьох країнах світу відзначається свято наймолодших громадян – Міжнародний день захисту дітей. Започаткована ще у 1949 році ця урочиста дата покликана привернути увагу громадськості до проблем і необхідності захисту прерогатив неповнолітніх. 20 листопада 1959 року було прийнято декларацію прав дитини, що проголошувала рівні права дітей у галузі освіти, виховання, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від національної приналежності, громадського походження, кольору шкіри, майнового стану та іншого.
01 червня спеціалістами Відділу «Служба у справах дітей» Генічеської міської ради,  при підтримці громади Євангельських християн- баптистів у м. Генічеську, були відвідані діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які виховуються у родинах малозабезпечених громадян. Малеча отримала привітання, подарунки та солодощі, з батьками, опікунами та піклувальниками проведені бесіді у ході яких з’ясовані проблемні питання родин та надані роз’яснення щодо їх вирішення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *